1st UCRTA Conference

I  УКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З РЕЛЯЦІЙНОГО ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ

"Принципи в практиці"

23 БЕРЕЗНЯ 2024 року, З 12.00 ДО 18.00  

за київським часом

послідовний переклад українською мовоюЛана Коваль

Шановні Колеги! 

Українська Спілка Реляційного Транзакційного Аналізу (UCRTA) та Міжнародна Асоціація Реляційного Транзакційного Аналізу (IARTA) щиро запрошують вас долучитися до першої української конференції з РТА!

опис

Маючи коріння в психодинаміці, об’єктних взаєминах і гуманістичному мисленні, практика реляційного транзакційного аналізу керується набором реляційних принципів. Під час цієї одноденної конференції ми ще раз розглянемо ці принципи, зокрема зосередившись на тому, як ми працюємо з ними, застосовуємо та втілюємо їх у практиці. Ми обговоримо наше розуміння того, як культуральні та соціальні контексти, в яких ми зустрічаємося, лежать у самому серці цих зусиль. Тепер, коли IARTA досягає п’ятнадцятиріччя, ми сподіваємося, що зможемо обговорити з вами реляційні принципи, досліджуючи, те, що може потребувати доповнень чи оновлень та/або те, що є не надто чи, на противагу, доволі значущим для вас і вашого конкретного культурального контексту.

спікери

Гайді Амей

PTSTA, має приватну практику на Південному Сході Сполученого Королівства. Розпочала власну кар’єру більше, як 30 років тому. Членкиня керівної групи IARTA, у справжній час працює з дорослими, дітьми та сім’ями, клінічна супервізорка та відповідальна особа в агентстві з усиновлення. 

Сьюзанна Бойд

TSTA, психотерапевтка та супервізорка, веде практику на Південному Сході Англії. Членкиня-співзасновниця  IARTA.

Міша Дуглас

Міша має невелику психтерапевтичну та супервізоврську практику у Вікторії, Лондон, та Кенті, є соціальною працівницею.  Зареєстрована доросла психотерапевтка для дорослих та дітей, супервізорка UKCP, TSTA(P), CTA(P), має докторську ступінь з консультативної психології. Сферою професійних інтересів Міші є робота з травмою, прив'язаністю, несвідомими процесами і розвиток потенціалу в інших. Вона доповідала у низці національних і міжнародних конференцій про вплив труднощів прив'язаності й травми на дітей, які перебувають під опікою. Міша є консультанткою-психотерапевткою у незалежній патронатній організації. Багато років входить до складу керівного комітету IARTA.

Керол Фолкнер

PTSTA, зареєстрована інтегративна гуманістична психотерапевтка у Раді психотерапії Сполученого Королівства. Має приватну психотерапевтичну практику, є тренеркою та супервізоркою у графстві Кент. Маючи понад двадцятирічний досвід у професії, Керол має особливий інтерес у роботі в реляційному підході, здебільшого у сферах травми та різноманіття.

Гезер Фолі

TSTA, має приватну психотерапевтичну практику, супервізорка та тренерка у графстві Суррей. Членкиня-співзасновниця  IARTA. Має особливий інтерес до об’єднання інших підходів психотерапії, зокрема об’єктних взаємин у реляційному підході до транзакційного аналізу.

Керол Шедболт

Керол Шедболт живе та практикує у Великобританії. Є зареєстрованою психотерапевткою у Раді психотерапії Сполученого Королівства. Реляційна психотерапевтка за відчуттям, Керол є авторкою публікацій і членкинею-засновницею Міжнародної Асоціації Реляційного Транзакційного Аналізу. Її незмінний інтерес і тема — різноманітність ЛГБТК+ та проблеми жінок. 

Шарлотта Сілз

Психотерапевтка, супервізорка та коучиня для керівництва у Лондоні, Сполучене Королівство. Професорка коучингу в ешридській школі бізнесу. Видала чимало робіт у сфері психотерапії, зокрема у співавторстві з Геленою Гаргаден: «Транзакційний аналіз – реляційна перспектива (2002, Routledge), – та Гезер Фолі (редакторки): «Реляційний транзакційний аналіз – принципи у практиці» (2011, Karnac).

благодійність

За ініціативи IARTA більша частина коштів від конференції буде передана на благодійність!

Ми підтримуємо громадську організацію "Українські Мурахи", а зібрані кошти підуть на підтримку жінок та дітей загиблих військових і готелю-прихистку для ВПО!

бонуси

Усі учасники отримають посилання на відеозапис та знижку на книжку “Реляційний Транзакційний Аналіз: принципи в практиці" (1450 гривень /1700 гривень)!

участь

Вартість участі до 1 березня 2024 року становить 1200 гривень, після 1 березня 2024 року – 1600 гривень.

ДО ЗУСТРІЧІ!